Budowa obiektów/systemów zagospodarowania wód deszczowych

Zagospodarowanie wód deszczowych może być wynikiem samodzielnie podjętych decyzji o dokonaniu takich działań bądź też efektem sytuacji, kiedy nie istnieje możliwość odprowadzenia takiej wody do kanalizacji deszczowej, przez co należy zagospodarować ją we własnym zakresie.

Instalatorstwo Sanitarne i C.O. Wodociągi, Kanalizacje Tadeusz Sowik zajmuje się budową specjalnych obiektów i systemów, które pomagają w zagospodarowaniu wód deszczowych. Należy zaznaczyć, że w gospodarstwie domowym ponad połowę dziennego zużycia wody można zastąpić tą pochodzącą z opadów deszczu. Nie jest ona zdatna do spożycia, ale idealnie nadaje się do:

 • podlewania trawników,
 • mycia samochodów,
 • spłukiwanie toalety,
 • pranie,
 • prace porządkowe itp.

Firma Sowik, która posiada duże doświadczenie w przeprowadzaniu tego typu projektów, może zaproponować swoje usługi w zakresie budowy i montażu:

 1. studni chłonnych (tzw. studni bez dna)
 2. skrzynek rozsączających
 3. urządzeń pozwalających na magazynowanie, a następnie wykorzystywanie wody deszczowej, które odprowadzają nadmiar deszczówki do kanalizacji deszczowej lub do systemów rozsączających
 4. montażu zbiorników magazynujących wodę deszczową,
 5. instalowaniu pomp i filtrów,
 6. montażu systemów poborów wody i ich przejścia
 7. innych czynności.

Firma Sowik z Rawy Mazowieckiej posiada własny sprzęt, niezbędny do przeprowadzenia takich inwestycji oraz pracowników, przeszkolonych w dziedzinie budowy i montażu systemów i obiektów zagospodarowania wody deszczowej. Wszystkie podjęte przez naszą firmę działania prowadzone są w sposób rzetelny, dokładny i profesjonalny. Dbamy o wysoką jakość naszych usług, ich terminowe wykonanie oraz zgodność efektów końcowych z projektami realizacji inwestycji. Nasze słowa mogą potwierdzić liczne referencje i rekomendacje klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą firmy Sowik z Rawy Mazowieckiej i kontaktu. Usługi świadczymy głównie na terenie województw: mazowieckie i łódzkie, ale nie tylko.